کلمات کلیدی: سامپائولی, فوتبال, به, مسی،, یک, جام, جهانی, بدهکار, بود,
ارسال پاسخ 

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سامپائولی: فوتبال به مسی، یک جام جهانی بدهکار بود
نویسنده پیام
xavi آفلاین
عضو فعال

*

پست‌ها: 11
اعتبار: 0
تشکر ها: 0
0 تشکر شده در 0 ارسال
ارسال: #1
سامپائولی: فوتبال به مسی، یک جام جهانی بدهکار بود
خورخه سامپائولی، سرمربی آرژانتین مدعی شد که این مسی نبود که به مردم آرژانتین، جام جهانی را بدهکار بود بلکه این فوتبال بود که به مسی جام جهانی را بدهکار بود.

به گزارش “ورزش سه”، مسی شب گذشته با هت تریک مقابل اکوادور، ناجی آرژانتین بود تا شاگردان سامپائولی به عنوان تیم سوم منطقه آمریکای جنوبی راهی جام جهانی شوند. این در حالیست که پیش از هفته پایانی، آنها در رده ششم بودند و احتمال حذفشان بسیار بالا بود. با این حال با پیروزی شب گذشته، آرژانتین راهی جام جهانی شد و سامپائولی به تمجید از ناجی تیمش پرداخت.

[عکس: 01246271.jpg]

او گفت:” فوتبال به مسی یک جام جهانی بدهکار بود. من به تیم گفتم: مسی به آرژانتین جام جهانی بدهکار نبود بلکه این فوتبال بود که به مسی یک جام جهانی بدهکار بود. باید به او کمک کنیم که در جام جهانی بدرخشد. از اینکه او را در ترکیب تیمم دارم هیجان زده هستم.

آرژانتین امروز گام بسیار بزرگی برداشت. امیدوارم با زمانی که در اختیار ماست بتوانیم تیم را مثل امروز رقابتی کنیم و برای جام جهانی آماده کنیم.”

منبع: فوتبال تری

فوتبال تری-یو پی اس-فروش یو پی اس -قیمت یو پی اس
--2017/10/14-- PM 03:05
بازدید از وبسایت این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ