کلمات کلیدی: خنده, دار,
ارسال پاسخ 

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خنده دار
نویسنده پیام
ahmadaziz آفلاین
عضو عادی

*

پست‌ها: 1
اعتبار: 0
تشکر ها: 0
0 تشکر شده در 0 ارسال
ارسال: #1
خنده دار
bia2tafrih.ir تصاویر خنده دار, عکس بامزه, سوژه های آخر خنده, عکس های کرکر خنده, سوتی های تصویری, مطالب تصویری فان, عکس نوشته های خنده دار, عکس خنده دار جدید,خنده دار,خنده دار,مطالب خنده دار,لطیفه های خنده دار,جک خنده دار,جوک های خنده دار,جوك خنده دار,لطیفه خنده دار,لطيفه هاي خنده دار,جوک,مطالب طنز و عکس خنده دار سلام به همه من bia2tafrih عزیز بچه ها دوستان. چگونه کار می کنی؟ امیدوارم که شما به خوبی در حال انجام. من خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن با شما در مورد کافی نت باز رویای من هستم. شما را دوست ندارند به نوشیدن قهوه؟طعم و مزه قهوه چیزی است که شما می خواهید؟ هدف من، کافه ارائه می دهد که طعم و مزه قهوه خوب با بهترین خدمات و محل مناسب و دکوراسیون خوب در فروشگاه. شما می دانید چه می شود در کافه من نصب شده؟ با توجه رویاها و برنامه های من، همه چیز در فروشگاه باید به عنوان بزرگ به عنوان فنجان قهوه، میز، صندلی و مبلمان های دیگر باشد. علاوه بر این، WIFI اینترنت نیز با سرعت بالا سرویس 4G نصب شده به اندازه کافی بزرگ برای مشتریان خود است. جالب ترین چیز در کافه من تمام پرسنل خدمات برای ایجاد و لباس به عنوان غول یا هیولا با گفته های خنده دار از مشتری به آزادی تنش می باشد.
http://bia2tafrih.ir/category/گالری-عکس/funny-pics/
bia2tafrih.ir تصاویر خنده دار, عکس بامزه, سوژه های آخر خن&
(آخرین ویرایش در --2014/08/11-- PM 02:47 توسط ahmadaziz.)
--2014/08/11-- PM 02:46
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
mina آفلاین
تازه کار

*

پست‌ها: 4
اعتبار: 0
تشکر ها: 0
0 تشکر شده در 0 ارسال
ارسال: #2
جواب به : خنده دار

ادستمزد پرستار بچهنگهداری کودک در منزلاوقت سفارتا
--2018/01/10-- PM 01:37
بازدید از وبسایت این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان